Bize ulaşın BİR SORUNUZ VAR MI? MAXİSU çeşitli ürün yelpazesini, zamandan tasarruf sağlayan katma değerli hizmetleri ve kaliteye yönelik eşsiz bir bağlılığı sunmaktadır.

Maxisu’nun İş Ortağı Olun

 • Neden Maxisu’nun İş Ortağı Olmalıyız?

  İşletmenizin daha ileri bir seviyeye gitmesine yardımcı olalım. Pazarınızı genişletecek, fırsatları yakalayacak, performansınızı arttıracak verilere ve üstün teknolojiye sahip olacaksınız.


  Ülkemizin en büyük dalgıç pompa ve motor üreticilerinden biri olan Maxisu, birçok ülkede ve ülkemizin birçok şehrinde profesyonel, kalite odaklı iş ortakları için değer yaratma konusunda etkileyici bir performans geçmişine sahiptir.


 • Pazarlama Desteği

  Müşterileriniz, çalışanlarınız ve eğitimleriniz için bilgi tabanı olacak, katalog, broşür ve teknik konularda destek verilecektir. Ayrıca teşvik edici pazarlama tedbirleri alınacaktır.


 • Ürün desteği

  Piyasadaki 30 yılı aşkın deneyimimizle, sürekli olarak yenilikçi ve mevcut pazar taleplerini karşılayan yeni ürünleri piyasaya sürmek için ürün portföyümüzü her zaman genişletiyoruz.


 • Profesyonel Teknik Destek

  Müşterilerimizi, en iyiyi seçmede desteklemek için mükemmelliğe yönelimimizi koruyabilen, yenilik yapma, uyarlama ve en yüksek kalite standartlarını karşılayan çözümler sunma becerisine sahip en deneyimli profesyonel kişiler ile çalışmaya odaklanıyoruz.


facebook

instagram

WhatsApp

Maxisu Submersible Motor Pump - Pompa Seçimi

LinkedIn

Youtube

LinkedIn Profile