• PROFESYONEL AVANTAJ

    Maxisu Dalgıç Motor ve Pompa, dalgıç motorlar, paslanmaz dalgıç pompalar, döküm dalgıç pompalar ve düşey milli in-line pompaların üretiminde uzmanlaşmış bir üreticidir.


    6” çapında 5,5 HP ile 70 HP arasında, 7” çapında 30 HP ile 90 HP arasında, 8” çapında 40 HP ile 150 HP arasında ve 10” çapında 100 HP ile 350 HP arasında asenkron elektrik motorları üretmektedir. Ayrıca çeşitli çap ve özelliklerde paslanmaz çelik dalgıç pompalar, döküm dalgıç pompalar ve düşey milli in-line pompalar üretmektedir. Yıllık üretimi 45000 adet olup 48 ülkeye ihracat yaparak Dünya ve Türkiye pazarında önemli bir yere sahiptir.


  • FİYAT AVANTAJI

    Maxisu Dalgıç Motor ve Pompa, gelişmiş teknoloji ve otomasyon sistemlerini kullanarak üretim süreçlerini daha verimli hale getirmiştir. Doğru pazarlama stratejilerini kullanarak, piyasa rekabetini iyi analiz ederek, büyük ölçekli toplu üretim yaparak, kaliteden ödün vermeden sürdürülebilir bir stratejiyle birim başına düşen maliyeti azaltmıştır.


  • KALİTE AVANTAJI

    30 yılı aşkın dalgıç motor ve pompa üretim tecrübesi, bilgi birikimi, pazar takibi, müşteri geri bildirimi ile Maxisu, dünyanın ve ülkemizin çevre koşulları, su kalitesi koşulları, voltaj, iklim koşulları ve sıcaklık farklılıkları konularında ilgili tasarımlar ve iyileştirmeler yapmıştır. Böylelikle ürünlerin uyarlanabilirliği önemli ölçüde geliştirilmiştir. Gelişmiş teknoloji ve otomasyon sistemleri, aynı zamanda ürünü son derece tutarlı ve istikrarlı hale getirir. Böylece ürünün güvenilirliği etkili bir şekilde garanti edilebilir.


facebook

instagram

WhatsApp

Maxisu Submersible Motor Pump - Pompa Seçimi

LinkedIn

Youtube

LinkedIn Profile